אודות

 שעות פתיחה באמצע השבוע : בין 15:00 עד 20:00

שעות הפתיחה בחופשים וחגים : 10:00 עד 20:00 כל יום כולל שבת!

בכניסה מקבלים ציפ דיגיטלי לזיהוי אישי, משאירים את ההורים לבילוי בבית הקפה או במתחם הבילוי החדיש של אושי לנד ( 18 בתי קולנוע משובחים, מסעדות וחנויות)ונהנים מעשרות מתקנים פיזים ודיגטלים מעוררי דמיון.
חדש במתחם – בנוסף למתקנים המתוחכמים, הוקם ג'ימבורי ענק שמתאים לכל הגילאים!  מוגופארק משרת ילדים מגיל שנה ועד 12! המחיר לילד מתחת לגיל 4 הוא 39 ש"ח ומלווה נכנס חינם, המחיר לגילאי 4 ומעלה 49 ש"ח

ימי הולדת במוגובי!

במוגופארק שנבנה בעלות של מיליוני ש"ח יש חדר יום הולדת מפואר! החדר כולל מערכת סאונד משובחת, עמדת דיג'י ומסך ענק שמאפשר למפעיל לנהל את יום ההולדת כחוויה שלא תשכח לזמן רב, ההורים במקרה של מוגופארק הם אורחים. הצוות במקום דואג לארגן את הילדים, לדאוג לכיבוד ולטקס העוגה. המלצות תוכלו למצוא בדף הפייסבוק שלנו ובדף ימי ההולדת באתר.

ערב חברה קסום!

מחפשים מקום לגיבוש של הצוות, אבל לא רוצים לגרום להם להשאיר את הילדים עם בייבי סיטר? מוגופארק הוא הפתרון המושלם! הרחבה הענקית בכניסה הופכת לאיזור המבוגרים, מוגשים משקאות וסנדוויצים והילדים שקועים במשחקים. במקום מערכת הגברה איכותית והערב זורם באופן שבו כולם מרגישים נינוחים להכרות מעבר לשעות העבודה!